Objemový odpad pri hrádzi ulica G.Bethlena , bývalá kotolňa

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: Matúš , 31. marca 2018

vyhodený objemový odpad smerom na hrádzu

16. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.