Zúgov smeti pri mostíku

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: erika, 07. apríla 2018

Čierna skládka pri mostiku na Zúgove opäť rastie...niektorí ľudia hádžu vrecia so smeťami priamo do vody...
Ďalšia skládka bio odpadu sa tvori niekolko metrov od mostika na brehu ramena, sú tam už riadne kopy.

16. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.