Ruina a smetisko vo vnútrobloku na Nábrežnej

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Martin Vyžinkár, 12. apríla 2018

Vo vnútrobloku na Nábrežnej ulici, medzi mostom na Kapisztóryho a mostíkom pre peších, sa nachádza ruina (asi byvalá prevádzková budova bytového podniku, alebo niečo podobné) s vyvalenými dverami a zničeným oplotením ktorá je zasypaná smeťami. Ruina sa nachádza priamo pod oknami mnohých bytov, tvorí kulisu chodníka popri rieke a je v blízkosti detského ihriska. Okrem negatívneho vplyvu na estetiku môže byť ruina a smetisko v nej zdrojom hygienických problémov. Zdá sa, že budova je vo vlastníctve Mesta. Bolo by možné zabezpečiť vyčistenie areálu budovy a jej uzatvorenie? Ďakujem. MV

16. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
24. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, budova vo vnútrobloku na ul. Nábrežná bola 23.05.2018 vyčistená aktivačnými pracovníkmi. Taktiež bolo odstránené zničené oplotenie.

S pozdravom

Mesto - Mestský úrad
Odbor komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania