Dopravné značenie - Považská ulica

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Zaslal: Lenka, 07. júna 2018

Dobrý deň.
Rada by som sa informovala či by bolo možné niečo urobiť na ulicu Považská, ked sa prechádza cez priechod, jednak je slabo vidiet až skoro vobec a stromy, kríky tak zakrývajú cestu, že dostať sa na druhu stranu s kočíkom je niekedy zaujimave, kedže to je dost preferovaná cesta nie vždy vodiči dodržujú stanovenu rýchlosť.Za skorú odpoved dakujem.
Lenka. Č

06. júl 2018

Lenka

Stromy vyrubane, krasny prehľad, srdečne Dakujem! Radost tade prechádzať :-)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.