Miesto pre kontajnery?

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Zdenek Kresan, 12. júna 2018

Vedľa starého vyrastá nové miesto na kontajnery. Už teraz je križovatka neprehľadná. Nové miesto bude ešte viac zakrývať výhľad do križovatky. Vyjadril sa niekto kompetentný z oblasti bezpečnosti dopravy? Ľutujem vodičov. Ako bezpečne vchádzať do križovatky, keď nie je do nej náležitý výhľad? :(
Nebolo možné vybrať vhodnejšie miesto?

15. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.


S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
23. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Týmto Vám ohľadom nového miesta pre kontajnery Odbor komunálnych služieb oznamuje, že nové miesto nebude brániť vo výhľade do križovatky.


S pozdravom
Odbor komunálnych služieb
Referát dopravy

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.