Nedokončený chodník na námestí P.O.Hviezdoslava

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Martin Vyžinkár, 12. júna 2018

Po mestských cestách a chodníkoch sa dosť rozlieva asfalt - tu už nezostalo? Cesta dostala nový povrch, nedalo sa aj kúsok chodníka dokončiť?

Bude chodník dkončený?
Ďakujem za odpoveď,
MV

15. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.


S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
19. júl 2018

Dušan

Už je dokončený

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.