Kapisztóryho ulica, odvoz rastlinného odpadu z čistenia ulice.

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Martin Vyžinkár, 09. júla 2018

Dobrý deň, na Kapisztóryho ulici, pred križovatkou s ulicou M.R.Štefánika, mladý nálet pajaseňa prerastajúci cez kríky na okraji cesty bránil vo výhľade na chodník pred priechodom pre chodcov . Kríky som ostrihal a smetie spod nich vyčistil. Materiál z ostrihaných kríkov som nechal uložený na kope na okraji chodníka (foto č.4). Všetok odpad tvorí len rastlinný materiál, smeti (plasty, obaly, sklo) som odviezol. Prosím vás o odvoz odpadového materiálu. Ďakujem, MV

16. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň odpad bol odvezený v piatok pracovníkmi Novovitalu

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania