Trojkombinácia nedokončeného chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: Štefan, 10. júla 2018

Dobrý deň,
tento chodník je už prosím dokončený?
vidíme tu trojkombináciu chodníka na jednom mieste = 1) zámkovú dlažbu, 2) základnú betónovu vrstvu (asi) 3) betonový chodník + a k tomu ešte aj zarastený chodník.
v takomto stave je uz niekoľko rokov a povedzme si pravdu, esteticky vyzerá otrasne.
preto by som sa chcel spýtať, či by ste to prosím vedeli dokončiť a dať poslednú vrstvu aj na tých posledných 20m chodníka, aby sme sa nemuseli hanbiť za vizuál nášho mesta?
Ďakujem veľmi pekne.
Štefan

01. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. táto trojkombinácia nedokončeného chodníka bola vybudovaná ešte v minulosti. Mesto Nové Zámky nemá v súčasnom harmonograme prác riešenie predmetného podnetu.


S pozdravom
Mestský úrad Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb
Referát dopravy

03. august 2018

Štefan

dobry den, myslim si, ze je irrelevante kedy to bolo vybudovane, pretoze boli aj ine chodniky, ktore boli postavene este za 80' roky a tie ste obnovili a nevyhovarali sa na to, ze kedy to bolo povodne postavene. mozem Vas preto poprosit, aby ste
1. to zaradili do dalsieho harmonogramu
2. dali vediet zhruba kedy by to mohlo byt a
3. dokoncili ho potom?
pretoze dufam uznate aj vy, ze tento stav nie je reprezentativny. a som presvedceny, ze sa usilujute o to, aby nase mesto bolo a mohlo byt peknym mestom a miestom pre zivot.
dakujem velmi pekne,
Stefan

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania