Chybajúci odvodňovací vpust na chodniku ulice Nitrianskej cesty

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený
meno
Dušan 19. júla 2018

Dobrý deň,

Rád by som sa informoval o možnosti vytvorenia odvodňovacieho kanála na chodníku na ulici Nitrianska cesta 23. Chodník je pod úrovňou cesty a tým pádom keď trocha viacej naprší všetka voda od cesty a susedov sa koncertuje pred vchodom do domu a tvorí sa malé jazierko nakoľko voda nemá kam odtekať. Chodník je majetkom mesta a taktiež by mal nejakým spôsobom zabezpečiť odvádzanie dažďovej vody z chodníka.
Je možné zo strany mesta vyriešiť tento problém keď sa budu vymieňať betónové kocky za zámkovú dlažbu? A nejakým spôsobom tam dorobiť odtekanie dažďovej vody?

Ďakujem

24. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.


S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
07. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Týmto Vám ohľadom chýbajúceho odvodňovacieho vpustu na chodníku na Nitrianskej ceste Odbor komunálnych služieb oznamuje, že po uskutočnení rekonštrukcie chodníka doriešime aj vytvorenie odvodňovacieho kanála na chodníku Nitrianska cesta 23.


Odbor komunálnych služieb
Referát dopravy
Mestský úrad Nové Zámky
06. august 2019

Dušan

Vpust vytvoreny pocas rekonstrukcie chdnikov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.