Devastácia chodníka, nebezpečné parkovanie - Komárňanská cesta.

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Zaslal: Martin Vyžinkár, 15. augusta 2018

Na Komárňanskej ceste sa po zničení chodníka na jednej strane cesty ťažké ťahače s návesmi presunuli aj na chodník na druhej strane cesty. Po chodníku sa nedá prejsť - je zaprataný ťahačmi. Po krajnici sa nedá prejsť - je zabratá ťahačmi. Chodník nie je parkovisko - nebol tak dimenzovaný a vybudovaný. Zomletie asfaltu na prvom chodníku trvalo menej ako dva roky. Do dvoch rokov teda bude zničený aj chodník na strane priemyselných podnikov. Navyše, chodník používajú chodci a cyklisti ktorý v tejto oblasti pracujú. Chodci a cyklisti sa tu motajú medzi kamiónmi, občas po ceste v pravom jazdnom pruhu. Komárňanská cesta je počas dňa veľmi rušnou komunikáciou. Čaká sa na úraz alebo iné nešťastie? Kedy príde k riešeniu problému? S pozdravom, MV

20. august 2018

Silvia Gremenová

Suhlasim, je to tam katastrofa
28. august 2018

Katarina Horvathova

Ja by som sa ešte opýtala, kam chodia kamionisti na WC? a odhadzujú odpadky?
28. august 2018

Katarina Horvathova

Ja by som sa ešte opýtala, kam chodia kamionisti na WC? a odhadzujú odpadky?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.