Hromadiaci sa odpad na konci Komjaticke

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený
meno
Eva Polerecká 29. augusta 2018

V štýle malá kopa znesie viac sa hromadí odpad na konci Komjatickej.Stavebná suť je tam najmenej rok.

30. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,vašim podnetom sa zaoberá Odbor komunálnych služieb, Odpad bude odstránený.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta

Mestský úrad Nové Zámky
02. august 2019

Veronika Sedláčková

odpad na ulici bol odstránený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania