Prepadnutá dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený
meno
Silvia Gremenová 05. decembra 2018

Dobry den. Upozornujem na prepadnutu dlazbu. Z dialky ju ani nezaregistrujete. Chodia tadial aj starsi ludia do kostola a potme je dost zradna.Dakujem.

12. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, váš podnet bol poslaný na Odbor komunálnych vecí, ktorý sa ním zaoberá.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta

Mestský úrad Nové Zámky
18. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Týmto Vám ohľadom prepadnutej dlažby Odbor komunálnych služieb oznamuje, že predmetný podnet bol vyriešený a prepadnutá dlažba bola opravená.


S pozdravom
Odbor komunálnych služieb
Referát dopravy


Mestský úrad Nové Zámky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.