S.H.Vajanského-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený
meno
Dominika Grežova 09. februára 2019

Neupravený terén po výkopových prácach.

01. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, váš podnet bol poslaný na Odbor komunálnych vecí, ktorý sa ním zaoberá.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
Mestský úrad Nové Zámky
15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Odbor komunálnych služieb Vám ohľadom neupraveného terénu po výkopových prácach na Vajanského ul. oznamuje, že mesto Nové Zámky osloví SPP – distribúciu, a.s., aby upravili terén po výkopových prácach.
.


S pozdravom

Odbor komunálnych služieb
14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Odbor komunálnych služieb Vám ohľadom neupraveného terénu po výkopových prácach na Vajanského ul. oznamuje, že dňa 10.05.2019 boli odstránené nedostatky – aj tráva bola zasiata.


Odbor komunálnych služieb
Referát ŽP

Mestský úrad Nové Zámky
06. jún 2019

Miroslav

Tento kook by malo SPP urobiť všade, kde realizovalo v meste výkopové práce. Prídite na Andovskú ulicu. Zbytočne bola vykopaná jama, ktorá bola o 2 dni neskôr zakopaná a vykopaná ďalšia na druhej strane ulice. Udivuje ma neschopnosť ľudí zodpovedných za plánovanie v rámci mesta. Žiadam úpravu zelene do pôvodného stavu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania