Nábrežná-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení
meno
Palo 28. februára 2019

Obchvat či most pri Kauflande má riešiť štát, no takýto nový most nad riekou by mohol riešiť aj mesto. Odlachčilo by to uz spomínaný most pri Kauflande, možno aj kolóny na nábrežnej by končili... V územnom pláne mesta takáto varianta existuje.

01. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, váš podnet bol poslaný na Odbor územného rozvoja a architektúry , ktorý sa ním zaoberá.
Kto? Odbor územného rozvoja a architektúry

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
Mestský úrad Nové Zámky
10. október 2019

Leo Mukli

dobrý nápad stačilo ked len pre osobné autá nosnosť tak by bolo lacnejšie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania