Levanduľová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený
meno
Tomas 05. júna 2019

Dobry den prajem,

uz takmer dva mesiace je na Slovenskej ulici oproti supisnemu cislu 92 vyhodena nadoba s odpadom, ktora velmi zapacha a je v nej chemicky odpad rôsoloviteho typu + plechovky. Prosím Vás o jej odstránenie.

Ďakujem
TB

07. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ďakujeme za podnet, zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb


Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
Mestský úrad Nové Zámky
11. júl 2019

Tomas

Dobrý deň prajem,

prosím Vás opatovne o odstránenie nádoby. Stále je na mieste a zapácha ešte viac. Ďakujem.
23. marec 2020

Tomas

Dobrý deň,

chemický odpad sme odstránili na vlastné náklady.

Balko

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.