Jazdecká-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení
meno
Alex Novak 10. júna 2019

Fotografia je z Komárna, tam sa to dá.

Prečo v NZ môžu pracovníci pri kosení trávy so strunovými kosačkami touto činnosťou beztresne poškodzovať zaparkované vozidlá a nepoužívajú ochranné siete, ako v Komárne?
To, že "im to nelieta, alebo veď my sme poistení", sú smiešne výhovorky a realita je taká, že väčšinou od poškodených áut zdrhnú.

11. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Váš podnet sme zaslali p.o.Novovital, ktorá zabezpečuje kosenie v meste.

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
Mestský úrad Nové Zámky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.