Nábrežná-parkovanie-nevyznačené miesta

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený
meno
Ludo 25. júla 2019

Donedávna parkovacie miesto zaberali kontajnery na odpad. Po vytvorení nového miesta na odpad zostalo železné ohraničenie na pôvodnom mieste a bráni parkovaniu .Poprosil by som o odstránenie a vyznačenie parkovania.
Ďakujem

30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb
Kto? Odbor komunálnych služieb

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

zamestnanci odboru komunálnych služieb vyznačili parkovacie miesta na ulici Nábrežná č. 6-8 v Nových Zámkoch

S pozdravom
Odbor komunálnych služieb
MsÚ Nové Zámky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania