Odpad na Sihoti

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Milan, 01. júna 2014 Odoslané z mobilnej aplikácie

Roztrhnuté vrece s odpadom na Sihoti.

08. jún 2014

Milan

aktualizacia podnetu po tyzdni. Vyzera to rovnako zle. :-(
09. jún 2014

Milan

09.06.2014 podvecer - Odpad bol odstraneny a okolie je vycistene. Podnet moze byt oznaceny ako vyrieseny. :)
10. jún 2014

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
aby mohol byť podnet označený za vyriešený, je nutné ho verifikovať pripojenou fotkou. Zabráni sa tým pochybnostiam vo Vaše slová.
Ďakujem
10. jún 2014

Milan

Dobry den prajem.
Ok, v NZ budem najblizsie cez vikend, tak to nafotim, ak to dovtedy nik iny nestihne :)
16. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Bol zaevidovaný pod číslom 44347 a postúpený na Odbor investičný, komunálny, dopravy a životného prostredia a zároveň Mestskej polícii. Po preskúmaní pôvodu odpadu bude tento odstránený v priebehu mesiaca jún 2014.

Ing. Peter Ágh
prednosta MsÚ NZ
17. jún 2014

Mišo

Dúfam, že kým to Milan vyfotí, tak tam nejaký lenivý XXXXXXX zase niečo nenahádže. Odkladanie odpadu kade-tade je veľkým problémom mnohých miest. Bola by reálna inštalácia kamier, fotopasce, alebo niečo iné (hliadky občanov,...)? Vinná je aj naša ľahostajnosť. Veď je to širšie centrum mesta. Neverím, že tam nikto nevidel toho kto to tam vysypal.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.