G.Bethlena ulica

Neporiadok na ihrisku medzi ulicami Bethlena a Jánošíkova

- G.Bethlena


01. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Vyriešený
 
August 2017

Poškodená lavička na dopravnom ihrisku G.Bethlena-Vajanského

- G.Bethlena


20. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Február 2017

Rozoraný trávnik

- G.Bethlena


15. februára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Január 2017

Cyklo vstup na kruhový objazd na ulici G.Bethlena - ľad!

- G.Bethlena


25. januára 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

Prístup na chodník na ul. G. Bethlena pri Bille

- G.Bethlena


14. januára 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 
August 2016

Neodprataná pokosená tráva

- G.Bethlena


24. augusta 2016

2 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 
Jún 2016

Neporiadok na G. Bethlena

- G.Bethlena


03. júna 2016

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 
Marec 2016

Smeti za plotom zš G.Bethlena

- G.Bethlena


23. marca 2016

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Október 2015

Vozidlo MsP na chodníku pred ZŠ na Mostnej ul.

- G.Bethlena


12. októbra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
September 2015

G. Bethlena – nedokončené úpravy ulice!

- G.Bethlena


20. septembra 2015

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 
November 2014

Neporiadok po vykopovych pracach

- G.Bethlena


23. novembra 2014

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 

Neporiadok po vykopovych pracach

- G.Bethlena


17. novembra 2014

Zodpovednosť: Nové Zámky

Neriešený
 

"pešia zóna" za Billou

- G.Bethlena


02. novembra 2014

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Neriešený
 

Chýbajúci prechod na G.Bethlena

- G.Bethlena


02. novembra 2014

Zodpovednosť: Nové Zámky

Neriešený