Komárňanská cesta ulica

V riešení
 
Február 2017

Komárňanská cesta a chodník, alebo parkovisko/výklad?

- Komárňanská cesta


28. februára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Jún 2016

Komárňanská cesta - zanedbaná autobusová zastávka

- Komárňanská cesta


24. júna 2016

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 
Marec 2016
Neriešený
 
Február 2016

Hrádza nad mostom = smetisko.

- Komárňanská cesta


07. februára 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 

Komárňanská cesta - smetisko & "parkovisko" pred Colným úradom.

- Komárňanská cesta


02. februára 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Október 2014

Chýbajúca stoka

- Komárňanská cesta


05. októbra 2014

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený