M.R.Štefánika ulica

Ulica M. R. Štefánika - výsadba stromov bez opornej konštrukcie.

- M.R.Štefánika


09. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Zaslané samospráve
 
Apríl 2017

Reklamný pútač na pohostinstvo Sokolovňa

- M.R.Štefánika


26. apríla 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

Reklamný pútač na reštauráciu Mlyn

- M.R.Štefánika


23. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Jún 2016

Ako prejsť pod tromi mostami a zostať suchý?

- M.R.Štefánika


12. júna 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Máj 2016

Chodník v katastrofálnom stave

- M.R.Štefánika


30. mája 2016

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 

Prepadnutý poklop na M.R.Štefánika

- M.R.Štefánika


03. mája 2016

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 
Apríl 2016

Otvorený odtok

- M.R.Štefánika


17. apríla 2016

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 

Nelegálna (a neestetická reklama), zanedbané mestské plochy.

- M.R.Štefánika


04. apríla 2016

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 
Marec 2016

Ulica M. R. Štefánika - množstvo chýbajúcich stromov ( a iné).

- M.R.Štefánika


30. marca 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Júl 2015

Neprehľadný vjazd do križovatky

- M.R.Štefánika


16. júla 2015

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Máj 2015

Nové parkovacie miesta v parku na Sihoti!

- M.R.Štefánika


03. mája 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Jún 2014

Vykrivené zábradlie

- M.R.Štefánika


01. júna 2014

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený