Mostná ulica

Nákupný košík a smeti pri Dôchodcovskom jazere na Sihoti

- Mostná


09. septembra 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Jún 2017

Poškodené detské ihrisko na Sihoti

- Mostná


07. júna 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Apríl 2016

Brána ZŠ Mostná

- Mostná


12. apríla 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 
Marec 2016

Neporiadok a vandalizmus na Sihoti

- Mostná


04. marca 2016

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
August 2014

Chátrajúca budova na Sihoti

- Mostná


12. augusta 2014

Zodpovednosť: Nové Zámky

Neriešený
 
Jún 2014

Odpad na Sihoti

- Mostná


01. júna 2014

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený