Nábrežná ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyznačenie parkovacích miest

Nábrežná
30. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Staré časti ihriska

Nábrežná
17. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie

Nábrežná
16. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Zničená hojdačka na detskom ihrisku

Nábrežná
06. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Chodníky na ulici Nábrežná-zimný posyp ešte aj v júni

Nábrežná
01. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pieskovisko pod orechom

Nábrežná
02. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nefunkčná oddychová zóna

Nábrežná
25. apríla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ruina a smetisko vo vnútrobloku na Nábrežnej

Nábrežná
12. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smetisko pod peším mostom na Nábreží

Nábrežná
12. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Nezabezpečený kanalizačný poklop detské ihrisko Nábrežná

Nábrežná
31. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Potkany na sídlisku Nábrežná

Nábrežná
10. marca 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Október 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kontajner na šaty na Nábrežnej ulici

Nábrežná
19. októbra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Betónová rúra, Nábrežná 2.

Nábrežná
25. júla 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
Jún 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Burina a tráva je už po pás na Nábrežnej a jej okolí

Nábrežná
20. júna 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Upchatý kanál Nábrežná 93 (parkovisko za zastávku MHD)

Nábrežná
16. mája 2016 Komentáre1 Hodnotenie0