Podzámska ulica

Poškodený žľab

- Podzámska


02. septembra 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 
Máj 2017
Vyriešený
 
Január 2017
Vyriešený
 
Júl 2016

Parkovanie na chodníku, pred priechodom a v križovatke

- Podzámska


14. júla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Jún 2016

Diera v chodníku

- Podzámska


12. júna 2016

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Apríl 2016

Podzámska: bol trávnik - je divoké parkovisko.

- Podzámska


27. apríla 2016

1 komentár 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Október 2015

Kanál na Podzámskej ulici pred Klubom dôchodcov

- Podzámska


31. októbra 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 

Ernestova bašta & Podzámska: chodník vs. prázdne parkovisko

- Podzámska


07. októbra 2015

8 komentárov

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení