T.G.Masaryka ulica

Nové autobusové zastávky bez smetných nádob.

- T.G.Masaryka


18. júna 2018

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

T. G. Masaryka - budú živé ploty tento rok ostrihané?

- T.G.Masaryka


18. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Máj 2018

Prechod pre chodcov

- T.G.Masaryka


06. mája 2018

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

Urgentná prosba

- T.G.Masaryka


01. mája 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Február 2018

Poškodzovanie verejnej zelene, znečistenie prístupovej cesty

- T.G.Masaryka


02. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Neriešený
 
Október 2017

Nemožný prechod na ulici T.G. Masaryka

- T.G.Masaryka


14. októbra 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 
September 2017

Chemické postrekovanie chodníkov (priechodov) v meste. ?!

- T.G.Masaryka


26. septembra 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

Uzavretý
 
Júl 2017

Konáre z ostrihaných kríkov na ulici T. G. Masaryka.

- T.G.Masaryka


02. júla 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 
Jún 2017
V riešení
 
Apríl 2017

Peší prechod medzi TGM a Devínskou ulicou - (ne)údržba!

- T.G.Masaryka


02. apríla 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Január 2017

Vstup do ZŠ Devínska pri športovej hale na ulici TGM (?)

- T.G.Masaryka


28. januára 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

Uzavretý
 

Pri udržbe chodníkov sa zabúda na priechody a chodcov(TGM a iné)

- T.G.Masaryka


04. januára 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Uzavretý
 
November 2016

Ulica T.G.Masaryka - smetisko pod kríkmi

- T.G.Masaryka


22. novembra 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Október 2016

Ulica T. G. Masaryka - žiadne smetné nádoby

- T.G.Masaryka


05. októbra 2016

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
August 2016
V riešení