Výpalisko ulica

Semafor pri Tescu

- Výpalisko


02. septembra 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 
Máj 2016

Zlý výhľad z bočnej na hlavnú cestu

- Výpalisko


24. mája 2016

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Júl 2014

Elektrické káble vytŕčajúce z lampy pri detskom ihrisku

- Výpalisko


02. júla 2014

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený