Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory), Vyriešené podnety

Zle nastavené zrkadlo

- Dostojevského


12. júla 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Máj 2017

Žiadne prechody na J. Kráľa

- J.Kráľa


24. mája 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Vyriešený
 
Február 2017

Priechody pre šprintérov na SNP/M.R.Štefánika a SNP/T.G.Masaryka

- SNP


28. februára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
September 2016

Priechod Mederská/Nitrianska

- Mederská


08. septembra 2016

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Marec 2016

Vodorovné dopravné značenie

- Gogoľova


14. marca 2016

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Február 2016

TGM priechod pre chodcov bez osvetlenia.

- T.G.Masaryka


21. februára 2016

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
November 2015

Neplatný zákaz vjazdu a obchádzka

- Bezručová


19. novembra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 

Nepriehľadná križovatka

- Železničiarska


17. novembra 2015

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Október 2015

Nebezpečný prechod

- T.G.Masaryka


02. októbra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
December 2014

Nefunkčná svetelná signalizácia pri prechode

- J.Simora


14. decembra 2014

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Júl 2014

Zarastená dopravná značka

- Hviezdoslavova


13. júla 2014

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený