Verejný poriadok (nočný kľud, reklama, graffity), Nové Zámky

Piatkove koncerty na hvezdarni.

- Tabaková


20. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Uzavretý
 
September 2017

Ulica Boženy Nemcovej - smeti okolo lavičiek

- B.Němcovej


03. septembra 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 
Apríl 2017

Reklamný pútač na pohostinstvo Sokolovňa

- M.R.Štefánika


26. apríla 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 

Reklamný pútač na reštauráciu Mlyn

- M.R.Štefánika


23. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Marec 2017

Sihoť a reklamné trojnožky! Park a reklama? Ihrisko a reklama?

- Sihoť


20. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 
Apríl 2016

Nelegálna (a neestetická reklama), zanedbané mestské plochy.

- M.R.Štefánika


04. apríla 2016

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 
August 2015

Osoby žijúce v neobývaných budovách

- Kasárenská


03. augusta 2015

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Jún 2015

Rušenie nočného pokoja

- Letomostie


27. júna 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Máj 2015

Raj pre ľudí závislých na...niečom

- T.Vansovej


28. mája 2015

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
August 2014

Graffity na kaplnke

- Bernolákovo námestie


11. augusta 2014

2 komentáre

Zodpovednosť: Nové Zámky

Neriešený