Nové Zámky

Zaslané samospráve
 

Nepostačujúci počet žltých kontajnerov

- Šoltésovej


16. mája 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
V riešení
 

Vysoká tráva

- G.Bethlena


13. mája 2018

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

Skratka za kinom???

- F.Kapisztóryho


11. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

Močiar

- S.H.Vajanského


11. mája 2018

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 
V riešení
 

Kalvária pri Bille - nepokosená tráva a v čele suchý strom

- Forgáchova bašta


08. mája 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

Kosenie smetí???

- Námestie P.O.Hviezdoslava


08. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

Ničenie mestskej zelene, nelegálne parkovanie - Letomostie

- Letomostie


07. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

Smetisko pri autobusovej stanici

- Cyrilometódska


07. mája 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 

Zlomená hojdačka

- Bernolákovo námestie


06. mája 2018

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

Prechod pre chodcov

- T.G.Masaryka


06. mája 2018

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 
V riešení
 

Nefunkčná infobúdka-odstránenie

- J.Kráľa


04. mája 2018

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení