Ochodnica-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Utrhnuta lanova preliezacka na Zel.studnicke.

26. júl 2019

Miso

je to opravene, mozte uzavriet

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.