Ostrý Grúň-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Ostrý Grúň

V riešení
meno
Ivana Homolova 16. decembra 2018

Blokovanie miest obyvatelov bytovky osobami,ktore tu nemaju pobyt. Nespravne parkovanie,blokovanie viacerych miest.

20. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za podnet. Odovzdám ho na riešenie nastupujúcemu novému starostovi.

Jana Angletová, starostka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania