Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Čierna skládka pri ceste nad ZŤS

Zodpovednosť za riešenie: Pečovská Nová Ves

V riešení

Zaslal: Michal , 27. októbra 2016

Pri prechádzke, som objavil tento neporiadok. Rozfúkalo to už aj na okolité polia a stromy. Nachádzalo sa to vedľa cesty, ktorá začína pred vstupom do zberného dvoru (odbočka vpravo hore kopcom).

03. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pán starosta už vydal pokyn na odstránenie tejto skládky. Takáto aktivita je výsledok nerešpektovania VZN a zákonov napriek tomu, že obec ponúka širokú škálu možnosti umiestnenia odpadu legálne. V obci funguje zberný dvor, ktorého prevádzkový čas bol stanovený tak, aby jeho služby mohol využiť naozaj každý obyvateľ. Obec sa taktiež uchádza o príspevok na likvidáciu nelegálnych skládok, preto nás veľmi mrzí, že napriek našej snahe sa stále nájdu takéto prípady.

Mgr. Slavomír Karabinoš
zástupca starostu

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.