Pri Toryse-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Pečovská Nová Ves

Zaslané samospráve

neporiadok, rozsypane smeti, smrad z odpadkov pri prameni vody

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.