Holubyho-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený

Zdravím. Pred ŽST Pezinok 9 nefunkčných svietidiel. Ďakujem

17. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Z dôvodu čerpania dovoleniek na váš podnet odpovieme po 21.7.2021. V urgentných prípadoch, prosím, kontaktujte Mestskú políciu Pezinok. Ďakujeme za pochopenie.
21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie, pán Šrank, podnet som preposlala na riešenie Mestskému podniku služieb.

Mgr. Veronika Škultéty
Referent komunikácie a protokolu
Kancelária primátora
30. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Opravené včera 29. 7.

Mgr. Veronika Škultéty
Referent komunikácie a protokolu
Kancelária primátora
30. júl 2021

Ivan Šrank

Super. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.