Tehelná-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený

Zdravím. Poškodený stĺp osvetlenia a chýbajúce svietidlo pri tehelni. Je to akurát na neprehladnej odbočke kde, kde bude tma. Ďakujem

26. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie, pán Šrank, posunula som na riešenie MPS. Lampa je poškodená po dopravnej nehode, keď do nej narazilo auto. Opravíme, predpokladaný termín 30. 7. Budeme vás informovať.

Mgr. Veronika Škultéty
Referent komunikácie a protokolu
Kancelária primátora
28. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Opravené 28.7.2021.

Mgr. Veronika Škultéty
Referent komunikácie a protokolu
Kancelária primátora

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.