Svätoplukova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený

Blikajuca / nefunkcna polka osvetlenia

08. november 2021

Odpoveď samosprávy

Opravené.

Mgr. Veronika Škultéty
Referent komunikácie a protokolu
Kancelária primátora
08. november 2021

Tomáš Halčin

Dakujem velmi pekne

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania