Bratislavská-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

V riešení

Pred casom prebiehal vykop na mieste a obnova dlazby sa ako obvykle nepodarila. Miesto je prepadnute. Takze uz ani jedna strana Bratislavskej ulice sa neda prejst bez toho, aby clovek nezakopol, nestupil do hlbokej mlaky a pod. Opat pripominam, ze tato ulica je jedna velka hanba mesta a ak sa nemylim chodniky spravuje mesto a nie BSK.

15. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. Žiaľ na Vami označenom mieste na mape (cca Bratislavská 31) nebola realizovaná žiadna rozkopávka a ani v okolí.
Mohli by ste nám prosím, priblížiť o ktorú časť Bratislavskej ulice sa jedná aby sme vedeli presne špecifikovať zodpovedný subjekt a žiadať nápravu?

Vopred Vám ďakujeme, s pozdravom.

Technické oddelenie
Mestský úrad Pezinok
16. november 2023

Lukáš MICHAL

Je to pred domom na Bratislavskej 37.
16. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobré ráno,

ďakujeme Vám veľmi pekne za doplnenie informácii. Posunuli sme ich naspäť na referát dopravy a technickej infraštruktúry, kde preveria povolené rozkopávky v danom mieste. Následne Vás budeme informovať.

S pozdravom

Technické oddelenie
Mestský úrad Pezinok
16. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v tomto a ani v predchádzajúcom kalendárnom roku neboli povolené výkopy v danom miesto zo strany referátu. Je teda pravdepodobné, že výkop nebol mestom povolený a teda oprava chodníka prebehne na náklady mesta.

S pozdravom

Technické oddelenie
Mestský úrad Pezinok
16. november 2023

Lukáš MICHAL

Chápem, že je jednoduchšie to opraviť na náklady mesta, ale nie je cestou zistiť kto urobil ten výkop a zle to opravil? Veď majiteľ domu si musel všimnúť, že tam má aspoň týždeň výkop pred domom, tak by mohol vedieť čo sa tam robilo, prípadne kto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania