Krížna-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený
meno
Zuzana Plevova 13. novembra 2023

dobrý deň, prosím o odstránenie 2 pneumatík na Krížnej ulici- fotky prikladám.
Niekto ich tam pohodil.
ďakujem
Zuzana

15. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. Ten je riešený na referáte životného prostredia - odpady, odkiaľ bola zaslaná požiadavka na odstránenie pneumatík na Mestský podnik služieb, ktorý zabezpečí odpratanie.

S pozdravom

Technické oddelenie
Mestský úrad Pezinok
20. december 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odpad a pneumatiky boli z daného miesta odstránené.

S pozdravom
21. december 2023

Zuzana Plevova

velmi pekne dakujem :-) zp

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.