Okružná-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený

Dobrý deň. ráno som si všimol, že na prechode pre chodcov cez Okružná ul v smere k Lidlu nesvieti pravé svetlo nad prechodom. ľavé svieti ok. prosím o kontrolu. ďakujem. Milan Čech.

13. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme to a odstránime chybu.
Kto? Referát dopravy a TI
Kedy? týždeň

Technické oddelenie
21. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
osvetlenie na priechode pre chodcov je opäť funkčné.
Aktuálne foto v prílohe.

MsÚ PK, Ref. dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.