Mahulanka-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený

bordel v parku.. mikroten sáčky po celom areáli.

03. júl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. V parku je nastavený vývoz smetných nádob dva krát v týždni. Vzhľadom na obsah všetkých nádob je tento interval postačujúci. Nádoby kypiace odpadom sú len pri jazere. V celom areáli parku je dostatočný počet smetných nádob. Za neochotu občanov preniesť odpad do vzdialenejšej nádoby, ktorá je prázdna a po ceste von z parku, naozaj nemôže mesto. Rovnako tak kartónová krabica od pizze nepatrí do malej smetnej nádoby.
Mestský podnik služieb zabezpečil upratanie odpadu, tak ako zvyčajne. Avšak začali letné prázdniny, viac osôb navštevuje park napr. pre pikniky a je možné, že takýto stav bude počas leta častý. Mestský podnik služieb zabezpečí odpratanie odpadu vždy.

S pozdravom

Technické oddelenie
Mestský úrad Pezinok

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania