Za koníčkom-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Dobry den, mladez tu chodi poza kricky a takto to potom vyzera ☺ ....su tam loga sprejerou co su po celom meste.. s pozdravom

12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Železnice Slovenskej republiky.
12. február 2019

Juro

Poprosim Mesto aby informovala ZSR o tejto skutocnosti.. Dakujem
12. február 2019

Martin Schrojf

Ešte by som rád informoval,že mládež (pod 18rokov) tam chodí užívať alkoholické nápoje a fajčiť matihuanu.A okrem iného je to vyhradený priestor ŽSR, kde je akýkoľvek pohyb osôb bez povolenia zakázaný!Denne cez toto miesto prejde cca 50 osôb,ktoré si skracujú cestu zo stanice na ul.Drevársku.Čakáme nato,až keď mladých "pod vplyvom" napadne vyliezať na stľpy trakčného vedenia,alebo osvetlovacie veže a stane sa tragédia???
12. február 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
na základe odpovede samosprávy sme podnet odoslali ŽSR.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
21. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ŽSR k uvedenému podnetu ohľadom neporiadku v blízkosti koľajiska v NŽST Pezinok predkladajú nasledovné stanovisko-

Ako vidno aj z obrázkov, uvedený odpad nepochádza z činnosti ŽSR, ale jedná sa o komunálny odpad, ktorý tam zanechali po sebe občania mesta Pezinok.

ŽSR aj napriek tomu odpad pozbierali do plastových vriec a odstránili. ŽSR pristúpili za účelom preventívnych opatrení k výrezu kríkovitého porastu, ktorý ukrýval týchto neprispôsobivých občanov.

Predpokladáme, že výrez bude dokončený do konca mesiaca február.

Očakávame, že aj zástupcovia mesta Pezinok prispejú k tomu, aby sa tam takáto činnosť nevykonávala, a to napr. pochôdzkou Mestskej polície.

Vopred veľmi pekne ďakujem a prajem pekný deň,

Mgr. Ivana Popluhárová
zástupkyňa riaditeľa Odboru komunikácie ŽSR
Odbor komunikácie GR ŽSR

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania