Za hradbami-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený
meno
branislav 13. februára 2019

Nefunguje nielko lamp na ceste Za hradbami k bytovke c.34

22. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
verejné osvetlenie bolo opravené dňa 20.02.2019. Oprava trvala dlhšie z dôvodu výmeny káblu podzemného vedenia, ktoré bolo v havarijnom stave. Na opravu bolo potrebné výberové konanie, čo malo tiež vplyv na dobu odstránia poruchy.
Kto? Oddelenie výstavby a životného prostredia, MsÚ Pezinok
Kedy? vyriešené

Oddelenie výstavby a životného prostredia, Mestský úrad Pezinok
22. február 2019

branislav

Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.