Dona Sandtnera-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

V riešení
meno
Monika 13. februára 2019

Je šanca, že obyvatelia dona Sandtnera sa dočkajú prepojenia s ulicou Laca Novomeského v podobe chýbajúceho chodníka popri potoku? Súčasný stav je nevyhovujúci, každým rokom sa rozbahnená plocha zväčšuje. Počet ľudí v tejto lokalite narastá a situácia sa vôbec nemení. Predpokladám, že zámer na dobudovanie chodníka tam niekedy bol, nakoľko začiatok vybudovaný je.

13. február 2019

Marek rek

Pozemok vlastni developer SKALA TOPINVEST spol. s r.o., on by mal vybudovať chodník a odovzdať ho do užívania mestu.
14. február 2019

Jan

Co ma Skala spolocne s lokalitou na Cajle???
15. február 2019

Patrik Horváth

Aspoň dočasne zasypať kamenin nech tam nie je toľko bahna
06. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, Vašim podnetom sa budeme zaoberať.



Referent vzťahov s verejnosťou
17. december 2019

Marek Ochaba

Odpoveď od majitela pozemku:
Áno je pravda že niektoré pozemky na Cajle okolo ul. Dona Sandtnera sú
naše (firmy Skala Topinvest)
Máme v pláne na danom území stavať byty a teda aj príslušné komunikácie
no neviem povedať
čas kedy všetko záleží na úradoch ale určite to budú roky. (Bez
povolenia nemôžme urobiť nič)
Ďakujem Skala
18. december 2019

Monika

Keďže situácia sa môže ťahať roky, ako sa vyjadrila spol. Skala Topinvest, nebolo by možné aspoň dočasne vyriešiť situáciu nasypaním nejakého štrku ako bolo navrhnuté v príspevku vyššie? V lokalite žije veľa mladých rodín a prejsť tadiaľto kočíkom je častokrát boj.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.