Svätoplukova-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený

Už niekoľko rokov chodia obyvatelia bytovky na Svätoplukovej 16 a 18 po chodníku, ktorý pripomína tankodrom. Pred pár rokmi robili chodník z Cajke vedľa potoka a ukončený bol presne pred našou bytovku. A toto nikto nevidel?

22. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetným podnetom sa bude Mesto Pezinok zaoberať pri vyhodnocovaní stavu miestnych komunikácií, kde budú určené priority opráv (celoplošné opravy). V prípade, že by k oprave nedošlo tento rok, bude zaradená do investičných akcií pre rok 2020. O tom, či sa oprava chodníka zaradí do bežných opráv miestnych komunikácií v tomto roku, Vás budeme informovať.
Kto? Oddelenie výstavby a životného prostredia, MsÚ Pezinok

Oddelenie výstavby a životného prostredia, Mestský úrad Pezinok
10. marec 2020

Jarka

Svätoplukova-chodník-výtlk

16. marec 2021

Jozef

Svätoplukova-chodník-výtlk

Chodník na ulici Svätoplukova č. 16-18 v katastrofálnom stave, chýba asfaltový povrch, už sa drolí aj jeho betónový podklad. Veľmi zle prechodný s kočíkom ako aj pre invalidov na vozíku. Kedy sa opraví? Ďakujem za odpoveď. Jozef
16. marec 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
[email protected]
16. marec 2021

Jarka

Dobrý deň. Tento problém je ohlásený ešte vo februári 2019. Aj napriek sľubom sa do dnešného dňa nič neudialo.
15. august 2021

Jarka

Ak si nikto myslí, že od 18. 2. 2019 sa niečo zmenilo odpoveď je stručná a jednoduchá.  Odkedy som napísala podnet sa nič, ale vôbec nič nezmenilo. Skôr naopak.  Asfalt na povrchu viac popraskal a vyzerá to hrozne, a viac problematické.  Máme v našej bytovke zdravotne postihnutých občanov, niektorí sú aj  na vozíkoch, malé deti v kočíkoch a prejsť po tomto úseku je veru ťažké. Zo stavebného úradu Pezinok nám v roku 2019 dali odpoveď, že to najneskôr v 2020 zaradia do plánu opráv. Čakáme na deň D kedy sa začne niečo riešiť. Pripájam aktuálne foto k dnešnému dňu.
15. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Katarína
Odkaz pre starostu
[email protected]
25. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, mesto Pezinok vyhlásilo verejné obstarávanie na opravu povrchov chodníkov. Viac informácií nájdete tu: https://www.pezinok.sk/?yggid=900&id=11693

Mgr. Veronika Škultéty
Referent komunikácie a protokolu
Kancelária primátora
25. október 2021

Jarka

Takže zas nič z toho. Verejná súťaž zrušená 22.10.2021.
12. október 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
referát výstavby v rámci investičných akcií zrealizoval rekonštrukciu chodníka na Svätoplukovej ulici č.6 až 18.

MsÚ PK, Ref. dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania