Svätoplukova-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený

niekoľkoročný výkop a trčiace káble. nevieme kto to vykopal, nevieme čo to je, nevieme dokedy to bude. je to nebezpečné hlavne pre deti. čakáme až kým sa niečo nestane????

05. marec 2019

andrej

jedná sa o optickú sieť telekom alebo orange .Miesto je monitorované kamerami Msp .Čo robia veď robia hliadky aj pešo.Už to mohlo byť dávno vyriešené.
06. marec 2019

Jozef Stanko

Prednedávnom mi tam takmer spadol syn na odrážadle. Má to byť zasypané!
19. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
[email protected]
20. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neukončený výkop sme dňa 6.3.2019 preverili u vlastníkov opt. sietí a predmetné je v kompetencii spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. 8.3.2019 prišla odpoveď "Chráničky budú prepojené a výkop zahrnutý v priebehu budúceho týždňa". Predmetné budeme urgovať.
Kto? Oddelenie výstavby a životného prostredia, MsÚ Pezinok
Kedy? apríl

Oddelenie výstavby a životného prostredia, MsÚ PK
20. marec 2019

Jarka

Ak dobré chápem budúci týždeň je 15.3. resp. bolo. Výkop je ešte dnes t.j. 20.3.2019 nezahrnutý!!!
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol vyriešený na začiatku mesiaca apríl.

Oddelenie výstavby a životného prostredia, MsÚ PK

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania