Holubyho-semafor-nefunkčný

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený
meno
Marek Z. 01. apríla 2019

Na krizovatke Holubyho/Bratislavska
Je poslednych 7 dni nefunkcny semafor, chodci a auta sa denodenne dostavaju do koliznych situacii.V rannych a poobednych hodinach je sitacia katastrofalna ak sa pokusaju odbacat autobusy k smru železničnej stanici.

04. apríl 2019

igor hianik

Križovatka je funkčná. Repas. Pripravujeme dokumenty na jej komplexnú opravu.
04. apríl 2019

Milan

super 👌
27. jún 2019

Miroslav

Opäť nejdu asi už asi 3 tyždne dnrs je 27 jun 2019 je to tam strašny zmätok .
07. júl 2019

Jan

Holubyho-semafor-nefunkčný

je problem pre mesto,aby ste umiestnili ,, dočasný" ,prenosný semafor?! alebo rovno spravte kruhový objazd....
09. júl 2019

dominika

prosim vas, tato situacia ma mat nejaky vychovny ucinok? nedokazem pochopit, preco najdolezitejsi semafor v meste uz tyzdne nefunguje. je to zufale, naoza, fakt..... mozme aspon vediet, o co ide? alebo to ma byt prekvapko??

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.