Za dráhou-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený

Dobry vecer od dnes evidujem mefunkcne osvetlenie od buduceho integrovaneho parkoviska. Pravdepodobne poskodili kabel a viac ako pol ulice smerom Drevarska nesvieti! Sup sup Skanska nech si zozenie sikovneho elektrikara a nech poskodeny kabel opravia.. Ak to mala byt planovana prekladka tak nech najprv prelozia a potom sekaju!! Za skoru napravu vopred dakujem

06. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, Vašim podnetom sa budeme zaoberať.



Referentka vzťahov s verejnosťou
24. jún 2019

Juro

Poprosim kedy sa budete podnetom zaoberat dakujem
02. júl 2019

Peter

Okrem nefunkcneho osvetlenia je tam aj chodnik zarasteny vysokou burinou. Bolo by vhodne, aby to tam niekto vykosil.
03. júl 2019

Juro

kosit zacali asi pred dvoma tyzdnami ale nejako nedokoncili..😉
15. júl 2019

Juro

Nerozumiem preco verejne osvetlenie po tak dlhom case este nie funkcne! Kde je problem?
03. august 2019

Juro

dostanem od mesta bobrika odvahy za prechadzenie po tme???😁
20. august 2019

Juro

...nesvieti stale nesvieti je mi biedne... 😴😴😴
20. august 2019

Juro

...nesvieti stale nesvieti je mi biedne... 😴😴😴
20. august 2019

Juro

...nesvieti stale nesvieti je mi biedne... 😴😴😴
09. september 2019

Juro

Za dráhou-osvetlenie-nefunkčné

Davam podnet na dlhodobe neriesenie podnetu nefunkcne osvetlenie Za drahou od planovaneho parkoviska smerom do Drevony..

s pozdravom obcan Pezinka
22. september 2019

Juro

..uz ma na tejto ulici nebavi hrat hru na bobrika odvahy.. staaale to isteee.. Nemozme ist na druhu ulicu???... 😁😁😁
24. september 2019

Juro

wau od dnes svieti..😁 pokosena trava odpadky vyzbierane... super
25. september 2019

Peter

Po dlhych mesiacoch ale predca
25. september 2019

Juro

kratky FB.. stacila mala investicia prepojenie medzi dvoma svietidlami zemnym kablom cca 30m a VO mohlo svietit. Aj do buducna tento prepoj moze byt z investicneho hladiska uzitocny.. Inak som rad predsa to bolo v tom osvetleni teraz tu aj ludi stretavam.. Asi nechceli bovrika odvahy..😁😁😁 P.S. je mi velmi luto ze od kompetentnych na tento podnet neisla ziadna spatna vazba!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.