Kupeckého-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Uzavretý
meno
Miroslav Hornáček 04. júna 2019

Prosím, aby kompetentní upozornili svojich zamestnancov, aby pri zbere smetia dávali koše späť na chodník aspoň trochu normálne. Nepotrebujem, aby boli dokonale zarovnané, ale aspoň trochu empatie vočí chodcom, by naozaj neuškodilo. Na kupeckého ulici to je skoro pravidlom, že že ráno po vývoze sú koše doslova porozhadzované kade-tade po celom chodníku a človek musí medzi nimi robiť doslolva slalom. Keď k nim pridám ešte odstavené autá alebo úzky chodník tak niekedy problém vôbec prejsť. Na Holubyho to zjavne vedia dať po sebe do poradku, tak možu aj na ostatných uliciach. Ďakujem

05. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Váš podnet bol odoslaný vedeniu fy Marius Pedersen, aby upozornilo svojich pracovníkov na odkladanie nádob po vývoze odpadu.
Kto? Marius Pedersen, a.s.

Mestský úrad - ref. ŽP, KS a D

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania