Muškátová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený

dlhšiu dobu odstavené vozidlo s prerezanou/vypustenou ľavou zadnou pneu

25. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, Vašim podnetom sa budeme zaoberať.



Referent vzťahov s verejnosťou
28. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme Vám za podnet. V danom prípade vykonáva Mestská polícia preverovanie.

Mestská polícia Pezinok
02. august 2019

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo spojazdnené a odstránené z verejného priestranstva

Mestská polícia Pezinok

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.