Sládkovičova-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

V riešení

26. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, Vašim podnetom sa budeme zaoberať.



Referent vzťahov s verejnosťou
17. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Vyriešené - dažďová vpusť bola vyčistená.

MsÚ PK, Referát dopravy
17. máj 2020

Jana

dakujeme za precistenie kanala ale pi dazdi voda beodteka treba prekrtkovat kanal do hlavnej kanalizacie. dakujeme Jana Slimakova

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania